Praca w Hotelu w Grecji – Trener Piłkarski

O Talent Odyssey:

Talent Odyssey pomaga młodym ludziom rozpocząć i rozwinąć ich karierę w hotelarstwie poprzez wsparcie w znalezieniu odpowiedniego pracodawcy w luksusowych 4 i 5-gwiazdkowych hotelach za granicą.

Trener piłkarski

Lokalizacja: Półwysep Halkidiki, Grecja

Umowa: Pełny etat/sezon

Data rozpoczęcia: kwiecień 2023 r

Twoje główne obowiązki:

  • Zapewnienie programu piłkarskiego dla dzieci w różnym wieku i na różnych poziomach
  • Pomoc w przygotowaniu, organizacji i przeprowadzeniu lekcji piłki nożnej, ucząc odpowiednich umiejętności, taktyk i technik
  • Promowanie programu piłkarskiego i aktywne dążenie do zwiększenia udziału gości
  • Dopilnowanie, aby boiska piłkarskie były zawsze czyste i uporządkowane zgodnie ze standardami BHP
  • Zapewnienie codziennej konserwacji, naprawy i zabezpieczenie sprzętu piłkarskiego
  • Utrzymywanie wysokiego standardu higieny osobistej i wyglądu

Wymagania:

  • Entuzjastyczna i przyjazna osobowość
  • Udokumentowane doświadczenie jako trener/instruktor piłki nożnej, najlepiej w środowisku hotelowym/siłowni lub klubie sportowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie)
  • Dobra znajomość drugiego języka (rosyjski, niemiecki, francuski) będzie dodatkowym atutem
  • Dyplom trenera UEFA lub równoważne kwalifikacje będą dodatkowym atutem

Benefity dla Ciebie:

– ubezpieczenie zdrowotne,

– konkurencyjne wynagrodzenie,

– współdzielone bezpłatne zakwaterowanie,

– bezpłatne wyżywienie,

– transport z lokalnego lotniska zapewniony przez pracodawcę,

– codzienny transport do pracy i z powrotem,

– opieka medyczna i ubezpieczenie zdrowotne

– nagrody pracownicze,

– profesjonalne uniform,

– bezpieczne i przyjazne środowisko pracy.

Sposób aplikacji:

  1. Prześlij swoje CV w j. angielskim lub polskim na adres email: recruitment@talent-odyssey.com
  2. Aplikuj bezpośrednio przez naszą stronę internetową: https://talent-odyssey.com/