Potencjalne miejsca stażu

Poniżej przedstawiamy listę miejsc, które dotychczas przyjmowały już naszych stażystów a tym samym z pewnością przychylnie spojrzą na Twoją propozycję, jeśli zechcesz rozpocząć u nich staż. Możesz jednak śmiało iść na staż do wybranego przez siebie innego miejsca!

TRÓJMIASTO

Gdańsk

  • Loco Travel Sp. z o.o.
  • Dom im. J. Korczaka
  • Aquastacja & Sportstacja Sp. K.
  • Dom Seniora „Marzenie”
  • Tonezone Sp. z o.o.
  • PC Group Sp. z o.o.
  • Pomorski Związek Piłki Nożnej
  • Jaguar Gdańsk
  • Narodowe Centrum Żeglarstwa
  • Warehouse Sport Marcin Plopa
  • Stowarzyszenie Domu Opieki „Złota Jesień”
  • FIVE SENSES float • spa
  • Gdański Klub Sportowy „Gedania 1992”
  • Calypso Fitness S.A.
  • Klub Sportowy Movement
  • Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku
  • Uczniowski Klub Sportowy MIFUNE
  • Uczniowski Klub Sportowy De La Salle
  • POLMED SA
  • NZOZ Usługi Rehabilitacyjne „Fizjo-Medica”
  • Czerwiński Travel
  • Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku
  • Akademicki Związek Sportowy AWFiS
  • Trefl Gdańsk S.A.
  • Akademia Sportu Młode Lwy
  • Stowarzyszenie AS Pomorze
  • Sport Halls s.c.
  • CrossCore Gdańsk
  • Marine Invest Refrigeration s.c.
  • Ośrodek Opiekuńczo-Resocjalizacyjny „Prometeusz”
  • Polska Akademia Dzieci
  • My Fly Witold Gulcz
  • Pomorskie Stowarzyszenie Tańca Towarzyskiego Blackdance
  • Gdański Klub Wioślarski „Drakkar”
  • Sport-Evo
  • Laboratorium Innowacji Społecznych
  • Integracyjny Punkt Przedszkolny „Tuptusie”
  • Stowarzyszenie Nasza Gedania
  • Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa
  • Klub Sportowy Movement
  • Mamiko Sp. z o.o.
  • Integracyjny Punkt Przedszkolny „Dobry start”
  • Studio Tańca Siemanko
  • City Fitness
  • Zdrowie-Projekt Krzysztof Prusik
  • Klub Sportowy MAXIMUS
  • Football Project
  • Fitness Leon
  • Akademia Piłkarska LG Gdańsk
  • Fit Klub Kamil Suchocki
  • FHU Ribas Krzysztof Rybarczyk
  • Pomorskie Stowarzyszenie Rozwoju MAXIMUS
  • Body Club Centrum Rekreacyjno-Kulturystyczne
  • Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe „Szansa-Start Gdańsk”
  • Pomorska Federacja Sportu
  • Active Way Adam Mikołajewski
  • Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne REVIMED
  • Fundacja Sztorm
  • Fabryka Ruchu Robert Jażdżewski
  • Lechia Gdańsk
  • Piotr Dudek – zajęcia judo
  • Impuls Zdrowia
  • Fizjostacja
  • Hotel Sadova

Gdynia

  • Gabinet fizjoterapii i odnowy biologicznej „Gracilis”
  • Ognisko TKKF Checz Gdynia
  • Dagmara Korcz – Nauka tańca
  • REHAFUN Paweł Gołaszewski
  • Gabinet fizjoterapii i odnowy biologicznej „Gracilis”
  • Korty Tenisowe Wielki Kack Krystian Matuszewski
  • Purist Sp. z o.o.
  • Laboratorium Innowacji Społecznych
  • GKS Sztorm Kosakowo
  • Kuźnia Pływania
  • Usługi Fizjoterapeutyczne Mirosław Grabowski
  • Fundacja Zmian Społecznych „Kreatywni”
  • Klub Sportowo-Rekreacyjny Topactive
  • Uczniowski Klub Sportowy Chylonia
  • Uczniowski Klub Sportowy „Akademia Piłkarska Pomorzanin”
  • Aqua Sport Gdynia
  • Energy Profit Sp. z o.o.
  • Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP
  • Resort Nadmorskie Hotele Sp. z o.o.

Sopot

  • Baltic Gym Sp. z o.o.
  • Zespół Szkół Specjalnych nr 5 w Sopocie
  • Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Sopot
  • Sopocki Klub Żeglarski
  • Integracyjny Punkt Przedszkolny Tuptusie
  • Youth Sport
  • Sopocki Klub Lekkoatletyczny
  • Sopockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • Hotel Sopot Sp. z o.o.

 

MAŁE TRÓJMIASTO KASZUBSKIE

Rumia

  • PhysioMotion Kamil Malinowski
  • Szkółka Pływania KUMAK
  • Jumpcity Rumia
  • Integracyjny Punkt Przedszkolny Tuptusie

Reda

  • Aqua Fit&Squash

Wejherowo

  • Uczniowski Klub Sportowy TEAM DRAGON
  • Klub Sportowy Wejher
  • Klub Sportowy Tytan Wejherowo
  • Siłownia Olimp

 

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

Lębork

  • Lęborski Klub Sportowy „Pogoń”
  • Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku

Sztum

  • LKS Zantyr

Tczew

  • Stowarzyszenie Gospodarcze Kociewie
  • Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji
  • Stowarzyszenie Piłkarskie Wisła Tczew
  • Fitness Club Ebrogym

Żukowo

  • Studio S7 Sp. z o.o.
  • Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gminnego Klubu Sportowego Żukowo
  • Vital Gym

powiat bytowski

  • Uczniowski Klub Sportowy „Talex-Borysław” Borzytuchom
  • PHU Starssport Bytów
  • Klub Sportowy Zawisza Borzytuchom

powiat chojnicki

  • Max Sport Marek Krawczyk w Widnie
  • Chojnicki Klub Żeglarski
  • Miejski Klub Sportowy Chojniczanka 1930
  • Power Fit Brusy
  • Pol-West Sp. z o.o. w Chojnicach

powiat gdański

  • Szkoła Podstawowa w Borkowie
  • Integracyjny Punkt Przedszkolny Tuptusie w Pruszczu Gdańskim
  • Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Niebieski Koralik” w Pruszczu Gdańskim
  • Jakub Karwat Szkółki Piłkarskie Pruszcz Gdański

powiat kartuski

  • Uczniowski Klub Sportowy BAT Kartuzy
  • Klub Sportowy Radunia Stężyca
  • Fizjoterapia Wasilewscy Banino
  • Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Uśmiech Dziecka” w Szklanej

powiat kościerski

  • Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus
  • Akademia Piłkarska Goal Kids w Kościerzynie
  • Aqua Sport Nowy Barkoczyn

powiat nowodworski

  • Stowarzyszenie Drewnica

powiat pucki

  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka w Leśniewie
  • FitbyG Bartosz Gierczak

powiat starogardzki

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Osieku
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim

powiat tczewski

  • Kompleks Rekreacyjno-Sportowy Rokitki Park

powiat wejherowski

  • Klub Sportowy Stolem Gniewino

 

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Bartoszyce

  • Uczniowski Klub Sportowy „Przyjaźń”

Elbląg

  • Kobiecy Klub Sportowy „Hanza”
  • Szkoła Tenisa Score
  • Leonardo School
  • La Capra Fitness Club Jacek Ledwosiński
  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu

Giżycko

  • Zamek Giżycki

Kętrzyn

  • Akademia-Sportu

Pasłęk

  • Centrum Rehabilitacyjne Pro-Med Paweł Silko

powiat braniewski

  • Klub Sportowy Zalew Frombork

powiat elbląski

  • Stowarzyszenie Klub Sportowy Polonia Markusy

powiat iławski

  • Klub Sportowy Ewingi Zalewo

powiat nowomiejski

  • Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie

powiat olsztyński

  • Barczewskie Stowarzyszenie Biegowe „Barczewo biega”

 

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE

Brodnica

  • Dom Pomocy Społecznej w Brodnicy
  • Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka”

Chełmno

  • Polar-Fit

Grudziądz

  • Autonomiczna Sekcja Koszykówki BASKETBALL

Inowrocław

  • Szkolny Klub Sportowy Kasprowicz

Toruń

  • NZOZ Remedis Sp. z o.o.

Włocławek

  • Salon Ćwiczeń Siłowych Olimp
  • WKS Włocłavia

powiat świecki

  • Wdeckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

 

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

Darłowo

  • Darłowska Lokalna Organizacja Turystyczna w Dorzeczu Wieprzy i Grabowej

Koszalin

  • Uczniowski Klub Sportowy Jedność
  • Szkoła Tańca King Dance

Szczecin

  • Seniormed Sp. z o.o.

powiat drawski

  • Ośrodek Wypoczynkowy DRAWTUR Czaplinek

powiat sławieński

  • Klub Sportowy Wieża Postomino

 

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

  • Szkoła Podstawowa w Przasnyszu
  • Klub Pływacki Płetwal Mława
  • Miejski Klub Sportowy Błękitni Gąbin
  • Top-Gym Sierpc
  • Fundacja Druga Szansa Łukasza Kadziewicza w Warszawie

 

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

  • Fundacja Złotowianka

 

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE

  • Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Sportu i Rekreacji „Akademia 2012” w Suwałkach
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

  • Panaceum Fitness Radomsko

 

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

  • Osteo-Med Adrian Kot Poraj