Praca w Hotelu w Grecji – Sport&Fitness Instruktor

Sport&Fitness Instruktor

Lokalizacja: Półwysep Halkidiki, Grecja

Umowa: Pełny etat/sezon

Data rozpoczęcia: kwiecień 2023 r.

Twoje główne obowiązki:

  • Prowadzenie i prowadzenie zajęć sportowych i fitness
  • Koordynowanie akcji sportowych tj. turnieje, mecze i zawody
  • Sprawdzanie funkcjonalności sprzętu i utrzymanie uporządkowanego miejsce pracy
  • Pomoc we wszystkich zadaniach, związanych ze sportem i rekreacją zgodnie z wytycznymi przełożonego
  • Świadczenie usług 5* zgodnie ze standardami obsługi gości Grupy
  • Utrzymywanie wysokiego standardu higieny osobistej i wyglądu

Wymagania:

  • Entuzjastyczna i przyjazna osobowość
  • Udokumentowane doświadczenie jako instruktor fitness/sportowy
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie)
  • Dobra znajomość drugiego języka (rosyjski, niemiecki, francuski) będzie dodatkowym atutem
  • Adekwatne kwalifikacje zawodowe – dyplom/certyfikat z zakresu wychowania fizycznego/fitnessu

Benefity dla Ciebie:

– ubezpieczenie zdrowotne,

– konkurencyjne wynagrodzenie,

– współdzielone bezpłatne zakwaterowanie,

– bezpłatne wyżywienie,

– transport z lokalnego lotniska zapewniony przez pracodawcę,

– codzienny transport do pracy i z powrotem,

– opieka medyczna i ubezpieczenie zdrowotne

– nagrody pracownicze,

– profesjonalne uniform,

– bezpieczne i przyjazne środowisko pracy.

Sposób aplikacji:

  1. Prześlij swoje CV w j. angielskim lub polskim na adres email: recruitment@talent-odyssey.com
  2. Aplikuj bezpośrednio przez naszą stronę internetową: https://talent-odyssey.com/