Giełda pracy: ratownik wodny na pływalniach GOS (Stpr/24/0803)

Profil kandydata oraz pozostałe informacje dotyczące oferty pracy ratownik wodny na pływalniach GOS

  • Wymagania

posiadanie statusu osoby bezrobotnej lub gotowość do rejestracji w GUP, wykształcenie podstawowe, pełnoletność, posiadanie uprawnienia ratownika wodnego, ukończony kurs KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc), uprawnienia przydatne w ratownictwie wodnym (np. patent sternika motorowodnego, żeglarza, nurka), komunikatywność. Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Kandydaci, którzy nie posiadają wymaganych uprawnień zostaną skierowani w porozumieniu z pracodawcą na szkolenie organizowane przez Gdański Urząd Pracy.
  • Wynagrodzenie

4500 zł brutto.

  • Miejsce pracy

Pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu  (CHEŁM, OSOWA, STOGI, ORUNIA).

  • Zakres obowiązków

Zapewnienie stałej kontroli lustra wody na pływalni, stały dozór bezpiecznego korzystania z pływalni. Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej w każdym zgłoszonym wypadku. Nadzór nad przestrzeganiem regulaminu pływalni. Reagowanie na zdarzenia lub przypadki łamania regulaminu i inne. Praca od poniedziałku do niedzieli, dwie zmiany 6-14, 14-22 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Miejsce pracy: pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu (CHEŁM, OSOWA, STOGI, ORUNIA).

  • Dodatkowe benefity

– zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
– wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4500,00 zł brutto/miesiąc (cały etat),
– dodatek wynikający z przepracowanego stażu pracy,
– dodatkowe wynagrodzenie roczne (zgodnie z ustawą z dnia 12 grudnia 1997 r. o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej),
– premię kwartalną (wypłacaną zgodnie z Regulaminem premiowania pracowników Gdańskiego Ośrodka Sportu),
– świadczenia o charakterze socjalnym.

W sezonie letnim (lipiec, sierpień) w okresie zamknięcia pływalni na czas przerwy technologicznej, praca będzie się odbywała na kąpieliskach morskich w Gdańsku.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu rekrutacyjnym prosimy o kontakt z Panią Karoliną Klimczak tel. /58/ 743 14 43, mail: karolina.klimczak@gup.gdansk.pl lub z Panią Agnieszką Malewską tel. /58/ 743 13 92, mail: agnieszka.malewska@gup.gdansk.pl.

Prosimy o punktualne przybycie na spotkanie rekrutacyjne. Kandydat na rozmowę powinien zabrać ze sobą CV oraz dowód osobisty.