Fizjoterapeuta Fizjoterapia domowa Trójmiasto, Wejherowo, Pruszcz Gd

W związku z rozwojem marki DomowiFIZJOTERAPEUCI.pl (Centrum Medyczne MORSKA) zatrudnimy
FIZJOTERAPEUTKI / FIZJOTERAPEUTÓW z różnym stopniem doświadczenia zawodowego do WIZYT DOMOWYCH na terenie Trójmiasta, Wejherowa, Straszyna, Pruszcza Gdańskiego i okolic – dajemy samochód służbowy
oraz jeśli chcesz także do terapii ambulatoryjnych w placówkach .

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę lub inną formę – Ty wybierasz:

  • Na pełny etat (w pełnym lub częściowym wymiarze godzin) – dla fizjoterapeutów z prawem wykonywania zawodu

Oferujemy:

  • pracę tylko na wizytach domowych lub w trybie hybrydowym – częściowo w placówkach, a częściowo w terenie – możesz wybrać!
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • wsparcie ze strony pracodawcy i przełożonych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wewnętrzne z zakresu osteopatii i fizjoterapii
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zespole profesjonalistów
  • samochód służbowy do dyspozycji

Centrum Medyczne Morska oprócz rehabilitacji w placówkach w Gdyni realizuje REHABILITACJĘ DOMOWĄ na terenie całego Trójmiasta oraz okolic, więc łatwo można dostosować wyjazdy do miejsca swojego zamieszkania.

Zgłoszenia w formie CV (najlepiej PDF) przyjmujemy WYŁĄCZNIE na adres mailowy: biuro(at)cmmorska.pl – proszę podać tytuł ogłoszenia!
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami / kandydatami.

Informacje o firmie

Centrum Medyczne MORSKA świadczy kompleksowe usługi rehabilitacyjne i terapeutyczne na najwyższym poziomie zgodnie z mottem: „w praktyce – najlepsi”. Nasze placówki medyczne powstały z myślą o osobach borykających się z problemem przewlekłego bólu, z ograniczeniami w poruszaniu się, a także po urazach, wypadkach, udarach mózgu oraz z chorobami neurologicznymi czy układu kostno-stawowego zarówno u dorosłych jak i dzieci.

Dążymy to tego, aby nasze usługi medyczne były łatwo dostępne i zapewniały kompleksowe wsparcie dla Pacjentów w ich powrocie do zdrowia. Obecnie przyjmujemy pacjentów w trzech placówkach na terenie Gdyni: na Obrońców Wybrzeża 8, Kieleckiej 5 oraz Morskiej 7 (NFZ).

W Centrum Matki i Dziecka, znakomici specjaliści różnych zakresów (uroginekologii, położnictwa, laktacji, psychologii i dietetyki) wspierają Pacjentki w drodze od ich decyzji o macierzyństwie poprzez ciążę, poród i okres połogu. Jednocześnie Zespół fachowców: fizjoterapeutów dziecięcych, terapeutów logopedycznych i integracji sensorycznej oraz dietetyka i psychologa dziecięcego wspierają dzieci w ich prawidłowym rozwoju od 1. dnia życia. Wszyscy razem zapewniają Pacjentom kompleksową pomoc i opiekę medyczną.
Jako Centrum Leczeniu Bólu oferujemy konsultacje lekarzy anestezjologów, neurologów wraz z zabiegami inwazyjnymi typu kriolezja, iniekcje botulinowe oraz inne iniekcje czy wlewy, ale także akupunkturę, masaż leczniczy, fizykoterapie i wiele innych wykonywanych przez dedykowanych fizjoterapeutów.
Klinika Osteopatii to największa na Pomorzu Klinika Osteopatii Medycznej, w której dyplomowani osteopaci realizują holistyczny model leczenia Pacjentów. Każdego dnia swoim doświadczeniem i wyjątkowymi umiejętnościami niosą pomoc i ulgę wielu pacjentom.
Centrum Medyczne MORSKA oferuje świadczenia odpłatne w placówkach na Obrońców Wybrzeża 8 i Kieleckiej 5, a także bezpłatnie w ramach kontraktów z NFZ zarówno dla pacjentów dorosłych, jak i dla dzieci w Przychodni Rehabilitacyjnej i Poradni Leczenia Bólu na ulicy Morskiej 7.

Prowadzimy także rehabilitację domową na Terenie Trójmiasta w ramach marki DomowiFizjoterapeuci.pl dla pacjentów prywatnych, jak również w ramach NFZ, w przypadku pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności.
Pacjentów przyjmujemy w trzech placówkach w Gdyni – przy ulicy Obrońców Wybrzeża 8, Kieleckiej 5 i Morskiej 7.

www.cmMORSKA.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).