Terapeuta, pedagog, psycholog, nauczyciel turnusy rehabilitacyjne 2024

Poszukujemy terapeutów, pedagogów specjalnych, nauczycieli,  oligofrenopedagogów, psychologów do pracy podczas turnusów rehabilitacyjnych organizowanych przez naszą firmę w 2024 roku i kolejnych latach. Nastawiamy się na długoterminową współpracę również podczas realizacji innych projektów.

Turnusy rehabilitacyjne są skierowane głównie do dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu i zespołem Downa.

Obecnie poszukujemy specjalistów na turnusy:

Turnus rehabilitacyjny Kaszuby – jezioro MAUSZ – 17 – 30 sierpień 2024

Oferujemy:
– umowę  zlecenie
– wynagrodzenie dla terapeutów w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, ustalane indywidualnie
– darmowy nocleg i wyżywienie
– ubezpieczenie OC prywatne
– certyfikat po zakończeniu turnusu
– możliwość dalszej, długoterminowej współpracy i awansu
– dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, tylko dla terapeutów Trampus.pl

Wymagania:
– chęć pracy z osobami niepełnosprawnymi i niesienia pomocy innym
– mile widziane doświadczenie w pracy z osobami ze spektrum autyzmu i zespołem Downa lub pokrewnymi zaburzeniami
– mile widziane kwalifikacje pedagogiczne lub/i z zakresu psychologii, oligofrenopedagogiki, studia lub inne kierunkowe kursy

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do aplikowania  online, kontaktu telefonicznego lub mail.

Więcej informacji o naszych turnusach znajdą Państwo na : https://www.trampus.pl lub https://www.facebook.com/TrampusTurnusyRehabilitacyjne/


Aplikuj: Wolontariat – Trampus

Informacje o firmie

Turystyka Aktywna TRAMPUS – turnusy rehabilitacyjne bez barier – od 2015 r. zajmujemy się organizacją turnusów rehabilitacyjnych, kolonii, zielonych szkół, obozów tematycznych, krótkich wycieczek i innych form wypoczynku.
Wieloletnie doświadczenie w pracy z niepełnosprawnymi pozwoliło stworzyć nam turnusy usamodzielniające dla dzieci, młodzieży i dorosłych o różnych niepełnosprawnościach i dzielić się zamiłowaniem do aktywnego wypoczynku oraz przełamywać wszelkie bariery. A to co nas wyróżnia spośród innych organizatorów tego typu turnusów to wyjazdy bez udziału rodzica. Wszystko pod opieką doświadczonych terapeutów i wspaniałych wolontariuszy .
Dzięki współpracy z najlepszymi terapeutami stale podnosimy zakres i jakość naszych usług. Chętnie angażujemy młodych, pełnych energii i wielkich sercem wolontariuszy, którzy przechodzą specjalistyczne szkolenia i nabierają doświadczenia potrzebnego w dalszej pracy z osobami niepełnosprawnymi.
Poprzez kontakt z rodzicami, opiekunami i doświadczenie w pracy staramy się wciąż udoskonalać programy turnusów, czerpać nowe inspiracje i pomysły.
Grono naszych klientów się wciąż powiększa a zadowolenie rodziców i postępy w funkcjonowaniu naszych podopiecznych to dla nas największa nagroda.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!