Fizjoterapeuta / wizyty domowe / dajemy samochód Wejherowo Rumia Red

W związku z rozwojem marki domowiFIZJOTERAPEUCI.pl (Centrum Medyczne MORSKA) zatrudnimy FIZJOTERAPEUTKI / FIZJOTERAPEUTÓW
z różnym stopniem doświadczenia zawodowego
do WIZYT DOMOWYCH na terenie Trójmiasta (dajemy samochód służbowy) oraz pracy ambulatoryjnej w placówkach CM MORSKA

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę:

  • Na pełny etat – dla fizjoterapeutów z prawem wykonywania zawodu

Oferujemy:

  • możliwość pracy w terenie i ambulatoryjnej
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • wsparcie ze strony pracodawcy i przełożonych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wewnętrzne z zakresu osteopatii i fizjoterapii
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zespole profesjonalistów
  • samochód służbowy do dyspozycji

Centrum Medyczne Morska oprócz rehabilitacji w placówkach w Gdyni realizuje REHABILITACJĘ DOMOWĄ na terenie całego Trójmiasta oraz okolic, więc łatwo można dostosować wyjazdy do miejsca swojego zamieszkania.
Istnieje także możliwość pracy w formie wizyt domowych i zamiennie w placówce medycznej

Zgłoszenia w formie CV (najlepiej PDF) przyjmujemy WYŁĄCZNIE na adres mailowy: biuro@cmmorska.pl
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami / kandydatami.

Przeczytaj kogo jeszcze szukamy:
http://www.cmMORSKa.pl/?s=kariera

Informacje o firmie

Centrum Medyczne MORSKA świadczy kompleksowe usługi rehabilitacyjne i terapeutyczne na najwyższym poziomie zgodnie z mottem: „w praktyce – najlepsi”. Nasze placówki medyczne powstały z myślą o osobach borykających się z problemem przewlekłego bólu, z ograniczeniami w poruszaniu się, a także po urazach, wypadkach, udarach mózgu oraz z chorobami neurologicznymi czy układu kostno-stawowego zarówno u dorosłych jak i dzieci.

Dążymy to tego, aby nasze usługi medyczne były łatwo dostępne i zapewniały kompleksowe wsparcie dla Pacjentów w ich powrocie do zdrowia. Obecnie przyjmujemy pacjentów w trzech placówkach na terenie Gdyni: na Obrońców Wybrzeża 8, Kieleckiej 5 oraz Morskiej 7 (NFZ).

W Centrum Matki i Dziecka, znakomici specjaliści różnych zakresów (uroginekologii, położnictwa, laktacji, psychologii i dietetyki) wspierają Pacjentki w drodze od ich decyzji o macierzyństwie poprzez ciążę, poród i okres połogu. Jednocześnie Zespół fachowców: fizjoterapeutów dziecięcych, terapeutów logopedycznych i integracji sensorycznej oraz dietetyka i psychologa dziecięcego wspierają dzieci w ich prawidłowym rozwoju od 1. dnia życia. Wszyscy razem zapewniają Pacjentom kompleksową pomoc i opiekę medyczną.
Jako Centrum Leczeniu Bólu oferujemy konsultacje lekarzy anestezjologów, neurologów wraz z zabiegami inwazyjnymi typu kriolezja, iniekcje botulinowe oraz inne iniekcje czy wlewy, ale także akupunkturę, masaż leczniczy, fizykoterapie i wiele innych wykonywanych przez dedykowanych fizjoterapeutów.
Klinika Osteopatii to największa na Pomorzu Klinika Osteopatii Medycznej, w której dyplomowani osteopaci realizują holistyczny model leczenia Pacjentów. Każdego dnia swoim doświadczeniem i wyjątkowymi umiejętnościami niosą pomoc i ulgę wielu pacjentom.
Centrum Medyczne MORSKA oferuje świadczenia odpłatne w placówkach na Obrońców Wybrzeża 8 i Kieleckiej 5, a także bezpłatnie w ramach kontraktów z NFZ zarówno dla pacjentów dorosłych, jak i dla dzieci w Przychodni Rehabilitacyjnej i Poradni Leczenia Bólu na ulicy Morskiej 7.

Prowadzimy także rehabilitację domową na Terenie Trójmiasta w ramach marki DomowiFizjoterapeuci.pl dla pacjentów prywatnych, jak również w ramach NFZ, w przypadku pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności.
Pacjentów przyjmujemy w trzech placówkach w Gdyni – przy ulicy Obrońców Wybrzeża 8, Kieleckiej 5 i Morskiej 7.

www.cmMORSKA.pl