Specjalista ds. Obsługi Klienta – branża turystyczna / deweloperska (rozwiązania digital marketing / IT / foto)

Szukamy osoby, która będzie obsługiwać klientów i projekty dla nich realizowane, pozyskiwać nowych oraz wspierać marketing i sprzedaż innowacyjnych narzędzi do promocji turystyki, obiektów i usług, w tym panoramicznych przewodników i map turystycznych z powietrza, spacerów wirtualnych, materiałów prezentacyjnych, stron internetowych itd.

A w praktyce? Kontakt z klientami, koordynacja projektów, przygotowywanie ofert i kosztorysów, rozbudowa bazy klientów, działania promocyjne, kontakty przez social media (social selling).

Mamy bardzo dobre produkty i innowacyjną ofertę, szczególnie w ramach projektów Visit360.pl, Visit Poland Online i MaxWebStudio, jeśli podoba Ci się to co robimy to na pewno praca będzie przyjemnym zadaniem

Wymagania: zainteresowanie turystyką / branżą deweloperską / marketingiem internetowym / rozwiązaniami IT, doświadczenie w obsłudze klientów / sprzedaży / marketingu, sprawna obsługa internetu, pasja!

Szukamy osób z różnych miejsc w Polsce, w pierwszej kolejności z Trójmiasta, ale pracę można wykonywać również zdalnie.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i krótkiego listu motywacyjnego. W zgłoszeniu podaj dostępność czasową oraz oczekiwaną stawkę, może być w formie widełkowej od-do.

Sprawdź również inne nasze ogłoszenia o pracy w serwisie trojmiasto.pl i na stronie.
Informacje o firmie
Visit360.pl – nowoczesne prezentacje obiektów i usług, spacery wirtualne
VisitPoland.online – przewodnik po Polsce z powietrza, mapy panoramiczne
MaxWebStudio.eu – strony internetowe i marketing w internecie

praca@visit360.pl
Visit360.pl