Akademia Piłkarska Gdańsk szuka trenerów!

Poszukujemy trenerów z doświadczeniem, jak i tych stawiających pierwsze kroki, zarówno pierwszych trenerów jak i asystentów. Zanim jednak wyślesz CV, odrobinę o nas poznaj:

Kim jesteśmy?

Gdybyśmy musieli wskazać jedno zdanie, które charakteryzuje naszą codzienną pracę to powiedzielibyśmy, że chcemy być lepsi każdego dnia. Ponadto AP Gdańsk to klub zrzeszający dzieci mieszkające w południowych dzielnicach Gdańska do kategorii U13. Naszym celem jest stworzenie odpowiedniego środowiska do rozwoju zawodników.

Jak pracujemy?:

– trenujemy w południowej części Gdańsk ( Chełm, Ujeścisko, Orunia Górna, Łostowice, Jasień, Kowale, Borkowo), najwcześniej zaczynamy trening o godzinie 17:00 w dni powszednie.
– trener jest odpowiedzialny za sprzęt treningowy. Także przydałby Ci się samochód i/lub dobre relacje z drugim trenerem.
– trenujemy 2-3 razy w tygodniu plus cotygodniowe weekendowe granie
– przynajmniej raz w miesiącu spotykamy się na wewnętrznym szkoleniu, gdzie bardzo dużo dyskutujemy i szukamy nowych rozwiązań
– chcemy rozwijać nie tylko zawodników, ale także trenerów – także nie zdziw się jak wpadnie do Ciebie z wizytą na trening inny trener, by pomóc Ci stać się jeszcze lepszym szkoleniowcem!
– twardo stąpamy po ziemi. Wiemy, gdzie są nasze mocne strony, a gdzie co możemy jeszcze poprawić. Na obydwa obszary kładziemy jednakową uwagę!
– jako klub jak tylko możemy wspomagamy finansowo naszych trenerów dofinansowując nawet do 100% szkolenia, konferencję i kursy trenerskie.
– przejrzysty system wynagrodzeń, który dodatkowo premiuje zaangażowanych trenerów. Udział w obozach sportowych jest dodatkowy płatny.

Z kim chcemy pracować?

– świetnie jeżeli przyszły trener ma już doświadczenie i dyplom trenerski. Brak doświadczenia jednak nie jest przeszkodą – pomożemy Ci postawić pierwsze kroki!
– z osobą, która wie, że praca trenera to praca z ludźmi. Dobrze być osobą otwartą na innych i samodzielną w swoich działaniach.
– przede wszystkim jednak wymagamy uczciwego podejścia i szacunku do siebie wzajemnie. Nie zatrudniamy CV, a ludzi – także najważniejsze jest to jakim jesteś człowiekiem.
– z ludźmi, którzy chcą robić małe rzeczy, w WIELKI sposób!

Jeżeli jakieś wątpliwości chodzą Ci po głowie, masz pytania dotyczące naszej kultury pracy lub po prostu chciałbyś do nas dołączyć – pisz na apgdansk.kontakt@gmail.com

Nie zapomnij dołączyć swojego CV, byśmy wiedzieli z kim rozmawiamy.
Ze sportowym pozdrowieniem,
AP GDAŃSK
apgdansk.kontakt@gmail.com