Animator/animatorka do pracy

na piknikach, festynach i innych eventach w sezonie 2019. Również animatorów do pracy wakacyjnej w Hotelach.

Zakres obowiązków:

samodzielna obsługa stanowisk animacyjnych podczas imprez (często pracujemy w kostiumach:),
obsługa stanowisk animacyjnych: malowanie twarzy, modelowanie balonów, bańki mydlane itp.,
prowadzenie i obsługa warsztatów kreatywnych i plastycznych,
obsługa kącików sportowych, rekreacyjnych, budowania klockami i innych.

Wymagania:

dyspozycyjność od 30 maja do końca września (głównie weekendy i pojedyncze dni w tygodniu),
dobry humor, pozytywne nastawienie do pracy,
dobry kontakt z dziećmi i dorosłymi,
samodzielność wykonywania powierzonych zadań, chęci do pracy.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie,
zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia,
ciekawą pracę w zgranym i energicznym zespole.

Pracujemy głównie na terenie Trójmiasta. Dalsze wyjazdy- dla chętnych.

Prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy.
Informacje o firmie
Zapraszamy na nasz profil: www.facebook.com/pameventy, gdzie najlepiej można się przekonać, czym się zajmujemy .

Miasto
Pruszcz Gdański
Ulica i nr
Horsztyńskiego 4F/3
biuro@pamevent.pl
www