„Planowanie finansów osobistych oraz pułapki finansowe – jak w nie nie wpaść”

Firma Phinance S.A. wraz z Akademickim Centrum Karier AWFiS zaprasza studentów AWFiS na spotkanie warsztatowo – wykładowe „Planowanie finansów osobistych oraz pułapki finansowe – jak w nie nie wpaść”, które odbędzie się 10 kwietnia br., w godz. 16:15 – 17:30, Bratniak (Klub KWADRATOWA PG), pok. 402. Spotkanie poprowadzi p. Wojciech Kaczmarzyk, Partner Phinance S.A.

Tematyka spotkania jest ciekawa i bardzo praktyczna – uczestnicy dowiedzą się jak zarządzać własnym budżetem, jak go odpowiednio planować, jak odpowiednio gospodarować pieniędzmi i jak uchronić się od podejmowania ryzykownych decyzji finansowych.

Dla uczestników spotkania przewidziana jest nagroda niespodzianka. Po spotkaniu istnieje możliwość odbycia rozmów na temat płatnych staży oraz pracy w rozwojowej firmie.

Zapisy: https://pg.edu.pl/biuro-karier/planowanie-finansow-osobistych-oraz-pulapki-finansowe

 

„Firma Phinance S.A. należy do największych, niezależnych firm w dziedzinie planowania i pośrednictwa finansowego w naszym kraju. Wytyczamy nowe trendy oraz tworzymy innowacyjne rozwiązania wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów”.