05.03.2018 r. – AEGEE na AWFiS Gdańsk

3… 2… 1… 🔔

Wiosenna Rekrutacja do AEGEE – Gdańsk – START!

FORMULARZ REKRUTACYJNY
goo.gl/tjV8k7

🔹 KIM JESTEŚMY? 🔹

AEGEE to jedna z największych organizacji studenckich, która zrzesza młodych ludzi z całej Europy: działamy w ponad 200 miastach, w 40 różnych krajach. Do AEGEE-Gdańsk należą głównie studenci trójmiejskich uczelni oraz ich absolwenci.

🔹 DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ? 🔹

🔍ODKRYJ swoje możliwości!: Czy wiesz co oznaczają skróty PR, HR, FR? Masz pomysł na własny projekt? A może chciałbyś spróbować swoich sił jako lider zespołu? Z nami to możliwe!

📊 ROZWIŃ swoje umiejętności!: Dzięki nam masz szansę na uczestnictwo w lokalnych oraz międzynarodowych kursach, szkoleniach oraz konferencjach. Dodatkowo, możesz nabyć umiejętności poszukiwane przez pracodawców, a także być uczestnikiem grup realizujących cykliczne projekty.

🎉 INTEGRUJ SIĘ wraz z nami!: AEGEE-Gdańsk tworzą ludzie w Twoim otoczeniu. Poznaj nas, członków AEGEE i zobacz kto chce zaangażować się w działania, dzieli Twoje pasje oraz być może, zainspiruje Cię do nowych pomysłów?

🌏 PODRÓŻUJ po całej Europie: Dzięki nam masz szansę zwiedzić wiele krajów, odkryć nieznane kultury, nauczyć się języków oraz nawiązać międzynarodowe znajomości.

🔹 JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ? 🔹

👉 Krok 1: Aplikuj poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego, którego link znajdziesz poniżej

👉 Krok 2: Umów się z nami na rozmowę rekrutacyjną, podczas której dasz nam siebie poznać, a także dowiesz się więcej o tym, kim jesteśmy, jak działamy i co możesz zyskać dzięki zostaniu członkiem AEGEE-Gdańsk 🙏

🕓 NIE CZEKAJ! 🕓
Aplikuj już teraz!
Udźwigniesz to?

LINK DO FORMULARZA
goo.gl/tjV8k7

_____________________________________________________
Więcej informacji o nas znajdziesz pod adresem: http://www.aegee.gdansk.pl/