Nie wiesz co robić podczas wakacji? Szukasz pracy? :)

Linia lotnicza Enter air poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko: Stewardessy/Stewarda na okres wakacyjny (sezon letni 2018) Opcja dla studentów.
Miejsce pracy: Wrocław,Warszawa,Poznań, Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– reprezentowanie firmy
– zapewnianie bezpieczeństwa pasażerom
– realizacja sprzedaży na pokładzie samolotu

WYMAGANIA:
*Wykształcenie min. średnie maturalne
*Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole
*Znajomość drugiego języka obcego będzie atutem
*Bardzo dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania
*Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFEROWANE:
*Umowę zlecenie na okres wakacji
*Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
*Pełną wyzwań, ciekawą pracę w zespole połączonym pasją lotnictwa

Szkolenie odbywa się podczas spotkań weekendowych:
13.04 – 15.04.2018
20.04 – 22.04.2018
27.04 – 07.05.2018
(obecność na wszystkich zajęciach obowiązkowa)

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz zdjęcia całej sylwetki na adres: student_praca@enterair.pl