Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży Oferty Turystycznej

Dynamiczny wzrost Enovatis S.A. i zmiany zachodzące na rynku usług turystycznych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń oraz znalezienia stabilnego i atrakcyjnego zatrudnienia.

Aktualnie poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:

Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży Oferty Turystycznej

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż ciekawego produkt – marzenia o wypoczynku,
  • obsługa telefoniczna i internetowa (e-mail, telefon) klientów – kontaktujesz się tylko z klientami zainteresowanymi ofertą wakacyjną (brak akwizycji),
  • udzielanie informacji o naszych produktach i promocjach,
  • budowanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi klientami,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu,
  • doświadczenie w pracy z klientem/ obsługa klienta,
  • podstawowa wiedza geograficzna i turystyczna,
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i pozytywne nastawienie,
  • nastawienie na realizację celu, dążenie do rezultatu,
  • dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę (umowa zlecenie w okresie próbnym lub dla chętnych),
  • realny, prosty i przejrzysty system prowizyjny – Najlepsi otrzymują drugą pensje w premii!
  • pakiet szkoleń wstępnych i podnoszących kwalifikacje, które przygotują Cię do nowych obowiązków (zapewniamy wynagrodzenie),
  • grafik ustalany pod dyspozycyjność pracownika; praca od poniedziałku do niedzieli w godz. 8-24; Kończysz o północy i masz trudny dojazd do domu? Dostaniesz voucher na taksówkę!
  • „delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy,
  • wiele okazji na wygranie atrakcyjnych wycieczek zagranicznych,
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe),
  • fajny zespół, kawę i herbatę (a nawet mleko!) bez limitu,
  • pracę w centrum Wrzeszcza.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku Aplikuj.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Enovatis S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.