Ruszyły zapisy na kolejną edycję warsztatów językowych z native speakerami organizowanych przez AIESEC!

AIESEC University to sześciotygodniowe warsztaty językowe organizowane przez największą na świecie organizację prowadzoną całkowicie przez młodych ludzi, działającą w ponad 120 krajach na całym świecie.

Dostarczane są przez lektorów z różnych zakątków świata, dzięki czemu uczestnicy mają szansę rozwinąć nie tylko swoje umiejętności komunikowania się w zróżnicowanych środowiskach, ale również poznać inne kultury. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim, dzięki czemu uczestnicy mogą też pokonać barierę językową.

Urozmaiceniem warsztatów są Language Tours, czyli kilkugodzinne spotkania z lektorem, który np. podczas spaceru po mieście uczy popularnych zwrotów i nazw, które mogą być przydatne w realnych sytuacjach, w sklepie, w podróży czy w restauracji.

Kursy te stanowią świetne przygotowanie przed wyjazdem za granicę na wakacje, międzynarodową praktykę Global Talent czy wolontariat zagraniczny Global Volunteer.

W tej edycji lektorzy będą prowadzili zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego.

Zapisy trwają do 20 marca, a zajęcia odbywać się będą na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie i na terenie Politechniki Gdańskiej.

Więcej szczegółów o warsztatach można znaleźć na www.aiesec.pl/aiesec-university