PRACA NA LOTNISKU !!!

Chcesz pracować przy obsłudze największych samolotów?
Chcesz dowiedzieć się co to jest FOD?
Szukasz stabilnego zatrudnienia?

TA PRACA JEST DLA CIEBIE !!!

Welcome Airport Services jeden z największy Agentów Handlingowch w Polsce świadczący kompleksową obsługę dla kilkudziesięciu przewoźników lotniczych z całego świata do oddziału w Gdańsku poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI PŁYTOWEJ

Co oferujemy:

możliwość wyboru charakteru umowy
możliwość łączenia pracy z nauką
szkolenia i kwalifikacje uznawane w europejskim lotnictwie cywilnym
wsparcie coacha na początku kariery
opiekę medyczną

Nasze wymagania:

prawo jazdy kat. B
umiejętność pracy pod presją czasu
umiejętność pracy w zespole
elastyczność i dyspozycyjność (praca w weekendy i święta)
uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Twoje obowiązki:

załadunek / rozładunek bagażu i towarów cargo
sortowanie i segregowanie bagaży zgodnie z instrukcjami przewoźników
obsługa sprzętu lotniskowego
dbałość o stan techniczny obsługiwanego sprzętu

DOŁĄCZ DO NAS !!! ZACZNIJ ODLOTOWĄ PRACĘ.

Opis dodatkowy
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres

rekrutacja_gdn@welcome-as.pl z dopiskiem w tytule PRACOWNIK OBSŁUGI PŁYTOWEJ – GDAŃSK