Poszukujemy animatorów/instruktorów do pracy w Przedszkolu Narciarskim na Wieżycy oraz Łysej Górze w Sopocie w sezonie zimowym 2016/2017

Wymagania:

Umiejętność jazdy na nartach to podstawa ale najważniejsze jest podejście do dzieci. Musisz je lubić, być ich przyjacielem w tej nierównej walce z dziwnymi bucikami i czymś co niejednokrotnie pierwszy raz zostało do nich przypięte. Mówimy o nartkach, które ciężkie do zaakceptowania na początku, mają stać się najlepszą formą zimowego szaleństwa, prawidłowym startem do nauki podstaw narciarstwa, kształtowaniem sportowych postaw i nawyków wśród dzieci. W tym Twoja rola.

Oczekujemy dyspozycyjności w weekendy (elastycznie) oraz przede wszystkim w czasie ferii pomorskich tj. 16.01.2017 – 29.01.2017.

Do obowiązków animatora w Przedszkolu Narciarskim należy przygotowanie placu zabaw i nauki; witanie rodziców oraz dzieci; przygotowanie grupy do zajęć; prowadzenie zajęć wraz z innymi animatorami/instruktorami

Oferujemy:

– Pracę na dwóch stokach narciarskich tj. głównie Wieżyca (Koszałkowo) oraz w zależności od warunków atmosferycznych na Łysej Górze w Sopocie.
– Pracę w Licencjonowanej Szkole Narciarskie z licencją SITN-PZN A+B + D Mixtura.pl
– Możliwość uzyskania stopnia Kwalifikanta/Pomocnika Instruktora PZN
– Wspólne dojazdy z Trójmiasta i okolic
– Stawki godzinowe 25-45 zł
– Pracę która będzie również dobrą zabawą i przygodą w grupie ludzi o podobnych zainteresowaniach

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.mixtura.pl

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres kontakt@theskacze.pl z tytułem -Animator-

cover_2_post_6_listopada